1 Çift Dijital Multimetre 1000 V 20A Evrensel Testi Kurşun Kablo Ucu Kırmızı + Siyah

Yeni ürün

₺10.03

₺10.78

-7%

Etiketler:

Ucuz 1 Çift Dijital Multimetre 1000 V 20A Evrensel Testi Kurşun Kablo Ucu Kırmızı + Siyah, Yüksek Kalite 1 Çift Dijital Multimetre 1000 V 20A Evrensel Testi Kurşun Kablo Ucu Kırmızı + Siyah, Çin Multimetreler Tedarikçiler


bir multimetre probe bir elektronik ölçüm cihazı. yüksek hassasiyet ile özellikli AC/DC gerilim, akım ölçmek için uygulanabilir, direnci ve gerilim. bu vidalı multimetre probe temel hataları bulma ve saha servis çalışmaları için yararlıdır. küçük ve zarif tasarımı ile, bu herhangi bir multimetre ile kullanım için uygun olan bir standart konnektör. okullar ve aynı zamanda için uyuyor, fabrikalar, aileler, ve amatör telsiz fanlar. hava-aralıklı yapılmış koaksiyel kablolar, dayanıklı ve pratik; kauçuk kefen Ile, bu kavrama rahat; prob ipuçları için Koruyucu kapaklar. bir multimetre probe bir elektronik ölçüm cihazı. yüksek hassasiyet ile özellikli AC/DC gerilim, akım ölçmek için uygulanabilir, direnci ve gerilim.
bu vidalı multimetre probe temel hataları bulma ve saha servis çalışmaları için yararlıdır.
küçük ve zarif tasarımı ile, bu herhangi bir multimetre ile kullanım için uygun olan bir standart konnektör. okullar ve aynı zamanda için uyuyor, fabrikalar, aileler, ve amatör telsiz fanlar.
hava-aralıklı yapılmış koaksiyel kablolar, dayanıklı ve pratik; kauçuk kefen Ile, bu kavrama rahat; prob ipuçları için Koruyucu kapaklar.
renk: Kırmızı + Siyah
ürün Adı: Multimetre Probe
Cat III: 1000 V
akım: 20A
ucu açar vardır yalıtımlı
İpucu Uzunluğu (Yaklaşık.): 1.6 cm/0.6 "
toplam Uzunluğu (Yaklaşık.): 103.5 cm/40.7 "
ağırlık: 64g
bu prob direnç için uygundur, kapasitör veya diğer SMD bileşenleri.
bu yararlı araçlardan biri elektronik iş için bir çok kolaylık getiriyor olacak.
paket:
1 Çift Multimetre Probe
not: işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Marka Adı JAKEMY
diy malzemeleri elektrik
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

İlgili ürünler