DECEN @ 2880 W DC Güneş Pompa Dahili MPPT denetleyicisi Güneş Pompalama Sistemi Uyarlanması Için Su Kafası 40 m, saat Su Kaynağı 20m3

Yeni ürün

₺9 382.23

Etiketler:

Ucuz DECEN @ 2880 W DC Güneş Pompa Dahili MPPT denetleyicisi Güneş Pompalama Sistemi Uyarlanması Için Su Kafası 40 m, saat Su Kaynağı 20m3, Yüksek Kalite DECEN @ 2880 W DC Güneş Pompa Dahili MPPT denetleyicisi Güneş Pompalama Sistemi Uyarlanması Için Su Kafası 40 m, saat Su Kaynağı 20m3, Çin Invertörler & Dönüştürücüler Tedarikçiler


teklif
2880 W DC GÜNEŞ POMPA
bu dahili MPPT denetleyicisi, tüm sistem
sadece ihtiyacınız güneş panelleri + DC su pompası
güneş enerjili Su Pompası Dahili MPPT Denetleyicisi en iyi şekilde yapabilirsiniz güneş enerjisi kullanımı.
geniş çalışma gerilimi (38 v-96 v)
Aşırı voltaj koruması: pompayı otomatik olarak çalışmayı durdurur zaman gerilim 96 v üzerinde olduğunu; o zaman gerilim her 10 dakikada algılar, ve gerilim olduğunda otomatik olarak çalışmaya başlayacak olduğunu 38 v ve 96 v arasında.
altında voltaj koruması: pompayı otomatik olarak çalışmayı durdurur zaman gerilim 38 v altında olduğunu; o zaman gerilim her 10 dakikada algılar, ve o olacak başlangıç gerilimi 38 v arasında olduğunda otomatik olarak çalışmaya ve 96 v.
pompa doğrudan denetleyicisi olmadan güneş panelleri bağlı olabilir sunshine içinde.
not: hiçbir olduğunda uzun süre çalıştırmayın su pompası. pompa hasar oldu ise biz teklif garanti olmaz nedenle su sıkıntısı.
sistem gösterisi
ödeme hakkında biz kabul: TT, Alipay, vb ödeme yöntemleri dönüş İade veya değiştirme isteği 1 hafta içinde sadece istekleri kullanılabilir sonra parsel alınan ve alınan aynı koşulu olarak öğesi dönen alınan. bir dönüş yetki istemek için lütfen bize ulaşın. adınız, ihale numarası, ve dönüş nedeni e-posta dahil edilmelidir. tüm öğeler tüm orijinal ambalaj malzemeleri içermelidir döndü. dikkatle öğe paketleyin lütfen. öğeleri döndü test edilecek ve yeni bir yedek kusurlu bulundu derhal alıcıya sevk edilecektir. uygun bir yerine mevcut değildir durumunda sonra geri ödeme verilecektir. kargo, taşıma ve sigorta ücretleri iade edilmez. olmayan kusurlu bulunursa, öğe alıcının pahasına alıcıya geri gönderilir. RMA numarası olmadan iade öğeler reddetti ve gönderene iade edilecektir. alıcı Tüm Dönüş Posta ve Kargo Ücretleri sorumludur. alıcı döndürülen öğeler için ek nakliye masrafları sorumludur reddetti ve/veya teslim edilemeyen. biz kutu üzerinde bir yetki numarası olmadan herhangi bir döner kabul veya iade ediliyor etiket. hatırlatmak öğe için ödenen fiyat herhangi bir gümrük vergisi hariç. firmamız herhangi bir görevleri omuz vermez hedef ülke. biz genellikle HEDIYE olarak mal işaretlemek/Ticari faturada ÖRNEKLERI ve biz çalışıyoruz size yardımcı olmak için en aza indirmek veya herhangi bir GST veya KDV veya diğer Ithalat Vergileri önlemek, ama biz hiçbir vergi ücretleri garanti edemez ülkenin politikasına bağlıdır olduğu gibi. ne olacağını belirlemek için ülke gümrük idaresi ile kontrol edin bu ek maliyetleri teklif/satın alma önce.

tip ikili
çıkış Gücü 400 kW'lık - 201
çıkış Tipi Üçlü
çıkış Gerilimi 380VAC
çıkış Frekansı 50/60HZ
Marka Adı May Wah Energy
Be used Solar pumping system
DC solar water pump power 2880W
Adapting water head 40m
Hour water supply 20 stere
Outlet internal Dia. 62mm
Intake 140mm
Recommended solar panel(Vop) About 88V
Recommended solar panel(Vmpp) About 72V
Protection class IP68
Rotation speed 3000 /rpm
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 82cm x 18cm x 18cm (32.28in x 7.09in x 7.09in)

İlgili ürünler