122 adet/takım 6 cm Asker Adam Seals Askeri Highquality Rakamlar PVC Savaş askeri Uçak & Tanklar ve Füze Modeli Boy Suit oyuncak

Yeni ürün

₺86.18

₺168.92

-49%

Etiketler:

Ucuz 122 adet/takım 6 cm Asker Adam Seals Askeri Highquality Rakamlar PVC Savaş askeri Uçak & Tanklar ve Füze Modeli Boy Suit oyuncak, Yüksek Kalite 122 adet/takım 6 cm Asker Adam Seals Askeri Highquality Rakamlar PVC Savaş askeri Uçak & Tanklar ve Füze Modeli Boy Suit oyuncak, Çin Model Oluşturma Setleri Tedarikçiler

modname = ckeditor
tahmini miktarı aşağıdaki gibidir (yukarıya bakınız), her 1 tankları: kışla; helikopterler, küçük uçak, küçük tanklar, zırhlı araçlar, hava savunma füze füze silah, tekne of 2 kuleleri, her booth; 4, 6, 8 hindistan cevizi çit, 6 cm 76 askerler; hakkında
ambalaj: OPP çanta kapaklı
askerler 6 cm kalın askerler vardır, küçük askerler 3 cm yapmayız oh miktarı daha bizimle.
askeri model oyuncaklar!
statik model sınıf gibi askeri personel ve askeri araçlar!
detaylar canlı!
neden bir yer askeri oyuncaklar tutun can çocuk oyuncakları tüm dünyada? araştırma Alman WKD tarafından yürütülen oyuncak federasyon göre:
Bir sırasında. ' ın bir asker ve bir komut silahlanma, askeri oyuncaklar tren çocuk şeyler düzenlemek olabilir.
B. " fazla komutu, " çocuğun benlik saygısı, kendine güven olacak beslenen.
C. ekipmanları askeri oyuncaklar büyük bir çeşitlilik var, hangi can çocukların dikkatini çekmek ve konsantrasyon yetiştirmek. komut sürecinde, çocuk anlamda sipariş de ekili.
D. diğer oyuncak aksesuarları askeri oyuncaklar daha vardır, özellikle diğer çocuklarla oynamak için uygundur, hangi ile işbirliği ve iletişim çocuk yeteneğini yetiştirmek can diğer insanlar.
E. askeri oyuncaklar da iyi ebeveyn-çocuk oyuncakları, iletişim artırmak için, eğlenceli ebeveyn-çocuk duygularını artırmak için.
F. en önemli nokta, eğitim ve çevreyi değişiklikleri ile, bazı boys görünür kadınsı özellikleri, oynarken askeri oyuncaklar da bir rol oynamaktadır eril çocuk mizaç artırarak.
sistem askeri modeli ifadesidir, süreci, nesne veya kavramı, askeri silahlar dayanmaktadır (silah sistemleri gibi görünür bileşenleri dış görünümü) görüntü tarafından azaltılmış için belli bir yüzdesi için genel modeli öğretim, deney, sergi ve dekorasyon vb.
tarihsel değeri--through askeri modelleri, biz tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz prototip silahlar, arka planda kez, ve böylece, bunun artırmak amacıyla kendi anlayış ve anlamak için onun geçmişi katkıdır.

Yaş Aralığı > 6 yaşında
uyarı no
tema Film ve TV
Model Numarası S144
plastik Türü PVC
cinsiyet Boys
Tipi Rank-and-file soldiers
ölçek 0.04722222222222222
malzeme Plastik
öğeleri miktarı set 122
gender unisex
quantity of items in set other
material plastic
theme other
warning no
scale 1
type toys
age range 5-7 years
Birim Tipi lot (122 parçalar/lot)
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

İlgili ürünler