NIORFNIO için 1 mw 6 W Frekans 76-108 MHz için TNC konnektör NIO-T.R2 Kısa FM Verici Anten FM radyo Yayını Verici

Yeni ürün

₺50.46

₺53.09

-5%

Etiketler:

Ucuz NIORFNIO için 1 mw 6 W Frekans 76 108 MHz için TNC konnektör NIO T.R2 Kısa FM Verici Anten FM radyo Yayını Verici, Yüksek Kalite NIORFNIO için 1 mw 6 W Frekans 76-108 MHz için TNC konnektör NIO-T.R2 Kısa FM Verici Anten FM radyo Yayını Verici, Çin Radyo & TV Yayın Ekipmanları Tedarikçiler


NIORFNIO için 1 mw 6 W Frekans 76-108 MHz için TNC konnektör NIO-T.R2 kısa fm verici anten FM radyo yayını verici
Kauçuk Ducky anten (veya Lastik Ördek anten) bir elektrik kısa olduğunu hangi bir baz fonksiyonları biraz gibi-yüklü monopol anten kırbaç anten ve kapatılır anten korumak için bir kauçuk veya plastik ceket. [1] elektrikle kısa antenler genellikle kullanılan taşınabilir ekipman çünkü bir tek çeyrek dalga boyu eleman, rezonans için gerekli bir doğrusal bir zemin düzlemi üzerinde eleman, genellikle uygun taşınabilir operasyon için çok uzun. yıllar sonra 1958 yılında onun buluş, Kauçuk Ducky anten anten oldu seçim için birçok taşınabilir radyo cihazları, walkie-talkie ve diğer taşınabilir vericiler dahil, tarayıcılar, GPS alıcıları, ve başka bir cihaz üzerinde nerede emniyet ve sağlamlık önceliklidir anten yetenekleri.
---- Vikipedi dan
bu kauçuk ducky anten FM vericileri için tasarlanmıştır gelen 1 mW 6 W için, verici cihazı bağlayarak. bu vericiden dışarı sinyalleri iletmek yardımcı olacaktır, ve size sinyalleri alabilir gibi bir FM alıcısı ile FM radyo, ses duyacaksınız dışarı yayınlanan FM verici.
taşınabilir ve narin tasarımı
teknik özellikler:
* frekans: 76 ~ 108 MHz
* Resistancy: 50 ohm
* bağlantı noktası: TNC
* uygulanabilir güç: 1 mw ~ 6 w
paket Şunlardır:
1 * kauçuk ducky anten

paket Evet
Model Numarası NIO-T.R2
Marka Adı NIORFNIO
gerilim 12V
Interface
bandwidth
Maximum Power Input-watts 6W
Radiation Omni
Frequency Range
Gain
Height About 280mm
Impedance 50ohm
VSWR 3.5
Polarization Vertical
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 22cm x 5cm x 5cm (8.66in x 1.97in x 1.97in)

İlgili ürünler