Hayvan Haşere Kovucu Açık Güneş Elektronik Ultrasonik Kuşlar Rakun Sıçanlar Hogard Reddetmek

Yeni ürün

₺114.54

₺159.11

-29%

Etiketler:

Ucuz Hayvan Haşere Kovucu Açık Güneş Elektronik Ultrasonik Kuşlar Rakun Sıçanlar Hogard Reddetmek, Yüksek Kalite Hayvan Haşere Kovucu Açık Güneş Elektronik Ultrasonik Kuşlar Rakun Sıçanlar Hogard Reddetmek, Çin Kovucular Tedarikçiler

hayvan Haşere Kovucu Açık Güneş Elektronik Ultrasonik Kuşlar Rakun Sıçanlar Hogard Reddetmek
açıklama: özelliği:
güneş Enerjili & Su Geçirmez: burada bir cihazın üst üzerinde güneş paneli, bu güneş enerjili ve gerek piller. kolay, şarj edilmesi bir düşük güç durumu ise, sen anahtarını kapatın ve güneş altında koymayın tahsil edilecek. ayrıca, bu su geçirmez, eğer bu konuda endişelenmenize gerek yok yağmurlu günlerde çalışamaz.
çoklu Frekans ve Hassasiyet Modu: İşte beş farklı hassasiyet modları ayarlayabilirsiniz, ihtiyaçlarınıza göre modları ayarlayabilirsiniz, farklı sensitivety farklı hayvanlar üzerinde etkin çalışabilir, frekans aralığı belirlemek için alanı ayarlayabilirsiniz.
püskürtmek Hayvanlar & Haşere Uzak Bir Insan Yolu: bu hayvan püskürtmek için ultrasonik ve LED ışıkları kullanarak kontrol hayvanlar uzakta, bu çevre dostu ve hiçbir kimyasallar, insanlar ve hayvanlar için güvenli.
kolay Kurulum: cihazı ile birlikte üç stakes vardır, bu kurmak çok kolaydır, sen doğrudan toprağa yerleştirin, veya cihaz on duvar asabilirsiniz, çit, ağaçlar veya başka bir yerde sizin gibi.
boyutu: 152*65*125mm;
silahsızlandırılması: (kuş, kedi, köpek)
LED beyaz: kuşlar reddi için;
güneş paneli: 6.5 V, 4 1.2 V 800 mAh, AA şarj edilebilir pil;
güç tüketimi 0.5 W, akım 0.12A, gerilim 4.8 V, frekans: 13.5 k-40 k
malzeme: ABS
uygulama: 6-8 M
paket Içerir: 1 x Hayvan Caydırıcı Cihazı
3 x Zemin Stakes
1 x Kullanım Kılavuzu

Marka Adı Aleekit
Anma Gerilimi Hiçbiri
Kovucu Tipi Ultrasonik Haşere Kovuculardan
haşere Türü Other
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 17cm x 11cm x 5cm (6.69in x 4.33in x 1.97in)

İlgili ürünler